XVII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2015 w. Bednarach koło Poznania

Uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa  ponownie na AGRO SHOW

W dniu 18 września 2015 r. dwudziestu czterech uczniów Technikum Mechanizacji Rolnictwa wyjechało do Bednar koło Poznania na XVII Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2015. Większość z nich miała okazję być rok temu na podobnej wystawie. Dzięki temu mogli porównać zmiany w ofercie wielu firm wystawienniczych oraz zobaczyć sprzęt producentów będących tam po raz pierwszy. Dla uczniów klasy pierwszej był to pierwszy kontakt z tak bogatą gamą sprzętu.
W porównaniu z ubiegłym rokiem dojazd na teren wystawy przebiegł sprawniej, a pogoda nie sprawiła nam żadnej nieprzyjemnej niespodzianki. Przyszli mechanizatorzy rolnictwa zmęczeni, ale zadowoleni wrócili wieczorem do Teresina.