Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016 tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Swiętą odprawioną w Bazylice w Niepokalanowie w intencji wszystkich uczniów i pracowników szkoły.  W czasie inauguracji roku szkolnego pani Dyrektor Ewa Odolczyk powitała wszystkich uczniów ponownie rozpoczynających naukę po wakacjach, jak również pierwszaków. Przypomniała o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole i nowych przepisach oświatowych. Po zakończeniu uroczystości młodzież wraz ze swoimi wychowawcami udała się do klas.
Zarówno pierwszoklasiści, jak i pozostali uczniowie mają nadzieję, że najbliższy rok szkolny będzie pełen sukcesów i dobrych ocen w dzienniku.