Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców

          W piątek 13.02.15r rozegraliśmy towarzyski Turniej  Piłki Siatkową chłopców w Wiskitkach. Już po raz drugi zostaliśmy zaproszeni do udziału w rywalizacji z drużynami w tym rejonie. Do turnieju zgłosiły się najlepsze ekipy powiatu żyrardowskiego: siatkarze z żyrardowskiego liceum im. S. Żeromskiego, drużyna- klub sportowy z Wiskitek oraz drużyna z Zespołu Szkół z Mszczonowa. Nasi siatkarze uczniowie Zespołu Szkół z Teresina walczyli o puchar dyrektora Zespołu Szkół w Wiskitkach.  
Poziom umiejętności był bardzo wyrównany, każda z przybyłych ekip miała szanse na zdobycie pucharu. Spotkania odbywały się w systemie każdy z każdym, rozegraliśmy trzy pasjonujące mecze, w których walka toczyła się „punk za punkt”
    Ostatecznie pokonaliśmy drużynę Mszczonowa wynikiem 2;0, natomiast nie udało się wygrać z przeciwnikami z Wiskitek i Żyrardowa. Przegraliśmy 2;0 z obiema drużynami, ale sety toczyły się do 27 i do 28 punktów.
    Na wyróżnienie zasługują nasi najlepsi reprezentanci Kamil Kaczmarek, Kamil Tybor, Radek Szwarczewski, Jarosław Żakowski, ale inni zawodnicy tacy jak Albert Kamiński. Michał Świerczewski również skutecznie zaprezentowali swoje umiejętności. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nasza drużyna oprze się na tych zawodnikach.
W towarzyskim turnieju w Wiskitach zdobyliśmy III miejsce i przywieźliśmy puchar, który wzbogacił kolekcję osiągnięć naszej szkoły.

GRATULUJEMY!

Ostateczne wyniki:

I miejsce – ZS Wiskitki
II miejsce – LO Żyrardów
III miejsce – Zespół Szkół Teresin
IV miejsce – ZS MszczonówNasza drużyna wystąpiła  w składzie:

Kamil Kaczmarek
Kamil Tybor
Albert Kamiński
Radek Szwarczewski
Jarosław Żakowski
Piotr Kaczmarek
Michał Świerczewski


Opiekun i autor: Klaudia Bogucka


Zdjęcia:
Zespół Szkół imienia Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie - Projekt Szkoła 1.0