Gra terenowa

Dnia 1 października 2013 roku odbyła się gra dydaktyczna dla klas pierwszych, w godzinach 12.30-14.00. Główną organizatorką była Pani profesor Odolczyk oraz uczennice klasy 2 LO : Sandra Szczepańska i Kamila Zielska.
      Pierwszoklasiści chodzili po szkole szukając białych kopert, w których znajdowały się zadania i wskazówki. Dotyczyły one naszego patrona Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Za zadania były przyznawane punkty. W jury zasiadły : Pani Profesor Odolczyk i Pani Profesor Sobczak.

Dziewczyny z klasy 2 LO przeprowadziły mały wywiad jak oceniają tą grę uczniowie klas pierwszych. Sądząc po uśmiechniętych minach można było  spostrzec, iż wszystkim się podobało, aczkolwiek, aby to sprawdzić zapytałyśmy uczestników.

• Czy podobała Ci się gra dydaktyczna dla pierwszych klas zorganizowana w naszej szkole ?
  • Tak, podobała mi się, przypominała tak  trochę podchody, co było naprawdę fajne.

• Czy spełniała ta gra Twoje oczekiwania ?
  • Myślę, że tak. Ja i koledzy dobrze się bawiliśmy. Fajnie było wszystko zorganizowane, a w razie potrzeby mogliśmy liczyć na pomoc dziewczyn: Sandry i Kamili. Przy okazji zdobyliśmy trochę wiedzy na temat naszego patrona.

• Czy masz jakieś uwagi dotyczące gry ?
  • Raczej nie. Fajnie by było, gdyby powtórzyła się taka gra jeszcze raz, lecz by zadania dotyczyły wielu dziedzin, a  nie tylko naszego patrona.

Podsumowując… Nasza gra dydaktyczna się udała. Nam, organizatorom jak również uczestnikom bardzo się ona podobała i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wyjdzie nam jeszcze lepiej. Dziękujemy wszystkim za udział i świetną zabawę !

Autor: Kamila Zielska, Sandra Szczepańska, Monika Rudnicka i Iwona Wydra.