Wycieczka uczniów tmr na AGRO SHOW 2014

W dniu 19 września 2014 r. dwudziestu czterech uczniów technikum mechanizacji rolnictwa wyjechało do Bednar na XVI Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2014. Przez ostatnich 15 lat jest to największa w Polsce wystawa i pokaz pracy maszyn rolniczych, a jej organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Na powierzchni 120 hektarów blisko 800 wystawców z 20 krajów wystawiło swoje produkty mające zastosowanie w rolnictwie.
Uczniowie mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, które pracują w naszych gospodarstwach lub wkrótce do nich trafią.