Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015 uroczystym spotkaniem na hali sportowej w Zespole Szkół.  W nawiązaniu do minionych wakacji pan Dyrektor Wojciech Kruszewski zacytował przysłowie, mówiące o tym, że odpoczynek po pracy  jest konieczny, ale też, że odpoczynek bez pracy nie jest przyjemny i w ten sposób wszyscy uczniowie i nauczyciele poczuli, że wakacje naprawdę się skończyły. Z radością powitaliśmy pierwszaków. Mamy nadzieję, że spodoba im się w naszej szkole i że ten rok szkolny będzie owocny dla wszystkich uczniów , zwłaszcza maturzystów w roku 2015. (Zdjęcia w galerii zdjęć już wkrótce)