KIERMASZ WIELKANOC NA MAZOWSZU

W Niedzielę Palmową 13 kwietnia uczennice klasy II LO Kamila Zielska, Monika Rudnicka i Sandra Szczepańska z nauczycielkami Ewą Odolczyk, Sylwią Krzeszowiec, Katarzyną Wróbel, Anetą Podrażką, Anną Biernat, Marzeną Wójcik, Jolantą Sobczak, Karoliną Tonderą i Dominiką Kubiak- Szczudło wzięły udział w imprezie wystawienniczo- promocyjnej „Wielkanoc na Mazowszu” zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i hotel Chabrowy Dworek. Zaprezentowano ręcznie wykonane przez uczniów klasy II LO i II TL z paniami Ewą Odolczyk i Sylwią Krzeszowiec pisanki i ozdoby wielkanocne. Można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i obejrzeć kroniki szkolne. Po godzinie 13:00 nastąpiło poświęcenie koszyczków wielkanocnych i palemek przez proboszcza parafii Pawłowice. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

nauczyciel Katarzyna Wróbel