Olimpiada OWiUR

Dnia 11.04.2014r w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, odbyły się eliminacje okręgowe XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Olimpiada została przeprowadzona w dziewięciu blokach tematycznych. Naszą szkołę reprezentował Adrian Augustyniak uczeń klasy II TIM. Brał udział w bloku tematycznym „mechanizacja rolnictwa”. Wykazał się wiedzą zarówno w części pisemnej olimpiady, jak i trzech zadaniach praktycznych. Zajął siedemnaste miejsce. Laureaci stopnia okręgowego olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu z przygotowania zawodowego, natomiast finaliści stopnia centralnego nabywają uprawnienia do przyjęcia na niektóre kierunki studiów wyższych uczelni państwowych.
   Serdecznie gratulujemy Adrianowi i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach olimpiady.