HALOWY TURNIEJ KLASOWY z okazji I Dnia Wiosny

HALOWY TURNIEJ KLASOWY z okazji I Dnia Wiosny za nami! Rozgrywki wygrała klasa III TS, znana pod nazwą "Sparta Betlejem": Daniel Czajewski, Bartek Dobrzyński, Tomasz Gral (ew. Przemysław Jaworski), Jarosław Żakowski, Radosław Szwarczewski, Marek Biegański, Kamil Dybiec, Łukasz Dudziński. Oto klasyfikacja końcowa: (1) III TS, (2) II TL, (3) II TM, (4) 3 TL, (5) I TM, (6) I TL, (7) IV TAM, (8) IV TM. Drużyny na podium otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Gratulujemy, dziękujemy za udział. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego. Co ciekawe, to prawdopodobnie jedyny szkolny turniej sportowy, jaki dzisiejszego dnia z okazji nadejścia wiosny odbył się w jakiejkolwiek szkole w powiecie sochaczewskim!

przygotował
Nauczyciel Marcin Odolczyk