Szkolenie dla nauczycieli Erasmus+

21 pażdziernika 2016 pani Dyrektor Ewa Odolczyk oraz nauczycielki języka angielskiego p. Dominika Kubiak-Szczudło i p. Jolanta Sobczak reprezentowały naszą szkołę na konferencji zorganizowanej przez ETN czyli Education and Training Network informującej o międzynarodowym programie edukacyjnym Erasmus+, który  może ułatwić naszym uczniom wyjazdy na praktyki zagraniczne. W ofercie jest 5 krajów: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Anglia/Irlandia, Bułgaria w miastach: Berlin,Sofia, Portsmouth, Malaga, Potenza i Rimini..Spotkanie prowadzili: LUCIANO MARINO-przewodniczący ETN, FEDERICA BOCCIARELLI - expert ECVET- European Credit System for Vocational Education oraz inni przedstawiciele z Włoch.