Agro Show 2016

Nasi uczniowie po raz kolejny na AGRO SHOW
W piątek 23 września uczniowie klasy drugiej, trzeciej i czwartej technikum mechanizacji rolnictwa zwiedzili największą w Europie wystawę plenerową sprzętu rolniczego AGRO SHOW 2016. Oprócz najnowszych ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych można było również zapoznać się z ofertą producentów nawozów, środków ochrony roślin i nasion. Ponadto na wystawie nie zabrakło firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.
Największym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyły się pokazy pracy agregatów uprawowych, uprawowo siewnych, ładowaczy i opryskiwaczy. Ponadto niektóre firmy umożliwiały zwiedzającym pracę na symulatorach, co dodatkowo uatrakcyjniało ofertę danego producenta sprzętu