Zakończenie Roku szkolnego 2015/2016.

24 czerwca br. zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Pani dyrektor Ewa Odolczyk wręczyła nagrody najlepszym uczniom, najwyższą średnią w naszej szkole uzyskała Aleksandra Burska, Nagrody otrzymali  laureaci konkursów czytelniczych i przedmiotowych,  uczniowie z wzorową frekwencją, najlepsi czytelnicy i sportowcy. Pani dyrektor podziękowała także rodzicom zaangażowanym w sprawy szkoły. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi otrzymali od uczniów podziękowania i kwiaty. Pani dyrektor Ewa Odolczyk złożyła wszystkim życzenia udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!