„Czy znasz tę lekturę?”.

6 czerwca 2016 roku w czytelni szkolnej odbył się kolejny konkurs ze znajomości lektur zorganizowany przez nauczycielkę języka polskiego Annę Biernat i nauczycielkę bibliotekarkę Katarzynę Wróbel  „Czy znasz tę lekturę?”. Po „Lalce” i „Weselu” tym razem uczestnicy musieli  wykazać  się znajomością dzieła „Chłopi”. W pierwszym etapie konkursu wzięli udział wszyscy uczniowie klas trzecich. Do drugiego etapu przystąpili: Natalia Mroczkowska, Wioletta Skoczylas, Eryk Żurawski, Kinga Sobczak i Patrycja Wielogórska z Technikum Logistycznego oraz Kacper Szadkowski z Technikum Mechanicznego. I miejsce zdobyła Patrycja Wielogórska, II Kinga Sobczak, a trzecie miejsce przypadło Kacprowi Szadkowskiemu. Gratulujemy!
Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem recytatorskim pt.  „Mój ulubiony wiersz”. Chętnych uczniów proszę o wybranie wiersza dowolnego poety i zaprezentowanie go w bibliotece szkolnej 13 lub 14 czerwca 2016 roku.

Katarzyna Wróbel