Wręczenie nagród konkursu przedsiębiorczości SGGW 20.05.2015 r. uczniowie 3TL i 1 OZE

Dnia 20 maja br. słuchacze Akademii Przedsiębiorczości wzięli udział w dniach otwartych Uczelni SGGW.  Uroczystość rozpoczęła się interesującymi wykładami organizowanymi przez wydział Nauk Ekonomicznych.  Tematyka zajęć dotyczyła przede wszystkim  szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Uczniowie nie tylko uczestniczyli w wykładach  stacjonarnych mogli również oglądać stoiska wydziałowe oraz brać udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów na  centralnym placu kampusu uczelnianego SGGW. Odbyło się wiele ciekawych pokazów i występów. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się gra zespołu „Economicus”  w której otrzymali nagrody  w postaci kalkulatorów. Uczestnictwo w dniach otwartych  zostało poprzedzone praca naszych uczniów  na platformie Moodle Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW, gdzie zdobywali wiedzę na temat przedsiębiorczości przy  pomocy wykładów  e-learningowych. Na zakończenie Akademii WNESGGW uczniowie Technikum Logistycznego otrzymali dyplomy i nagrody w postaci gadżetów SGGW-WNE. Jak również uczniowie naszej szkoły zajęli  trzy pierwsze miejsca w rankingu szkół  w konkursach.

1 Miejsce zajął Paweł Proch
2 Miejsce Kinga Sobczak
3 Miejsce Edyta Skoczylas
Od nowego roku szkolnego zmienia się regulamin Akademii Przedsiębiorczości stawką będzie indeks uczelni, więc warto się postawić i wziąć udział w kolejnej edycji. W tych dniach otwartych uczelni SGGW brali udział uczniowie Technikum Logistycznego i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej wraz z opiekunami : z dyrektorem  Zespołu Szkół w Teresinie Ewą Odolczyk i nauczycielem Stanisławem Pagą.