Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych- fotorelacja p. Katarzyny Wróbel
29 kwietnia(piątek) b.r. pożegnaliśmy klasy maturalne. Na uroczystość przybyli goście- były dyrektor szkoły, p. Wojciech Kruszewski i dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, Kultury i Sportu w Sochaczewie, p. Adam Radożycki. Pani dyrektor Ewa Odolczyk wręczyła nagrody dla najlepszych uczniów- Katarzyny Konarskiej(najlepsza średnia w szkole), Marcina Jeznacha i Kamila Rudnickiego. Nagrody otrzymali także najlepsi sportowcy, laureaci konkursów czytelniczych i matematycznego oraz poczet sztandarowy. Wychowawcy wręczyli świadectwa absolwentom. Goście, pani dyrektor i nauczyciele otrzymali piękne kwiaty i podziękowania. Nie obyło się bez łez podczas wzruszającego wykonania piosenek "Ostatni raz z moją klasą" i "Ale to już było".