Wizyta uczniów w firmie Mars.

Byliśmy w Marsie!
We wtorek, 26 kwietnia tego roku, wybrani uczniowie drugiej klasy technikum mechanicznego oraz czwartej klasy technikum mechanizacji rolnictwa pod opieką Pana Arkadiusza Pietza uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Mars Polska w Kożuszkach Parceli. W zakładzie opiekowała się nami Pani Beata Brymora, która zapoznała nas z historią firmy Mars oraz była naszym przewodnikiem po fabryce wyrobów czekoladowych. Pan Jacek Dymiński opowiedział naszym uczniom o cyklu produkcyjnym karmy mokrej i suchej. Natomiast Pan Marcin Kowalski- odpowiedzialny za rekrutację nowych pracowników w zakładzie, przypomniał uczniom na co zwracać uwagę przy redagowaniu CV i jak zachwowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Miejmy nadzieję, że w przyszłości wizyta w Marsie zaowocuje wspólnymi korzyściami dla potencjalnych pracodawców i pracowników.