Spotkanie z przedstawicielami firmy Greiner Packaging

Greiner gościł w Zespole Szkół w Teresinie

Młodzież najstarszych klas naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym spotkaniu z przedstawicielami firmy Greiner Packaging. Zlokalizowane w Teresinie przedsiębiorstwo to jeden z wiodących producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce i Europie w sektorze spożywczym i nieżywnościowych.
Prezes p. Wojciech Zasadziński, w niezwykle interesujący sposób opowiadał o stworzonym przez siebie biznesie, ale też o samej pracy w Greiner Packaging. Być może wkrótce część naszych absolwentów zasili szeregi kadry pracowniczej tej prężnie rozwijającej się firmy, bo poszukiwani są tam wykształceni ludzie, a tacy kończą przecież nasz Zespół Szkół w Teresinie ;)
Greiner Packaging Polska to kolejna znana marka, która współpracuje z naszą szkołą. Dziękujemy!
ZST