Zwycięstwo Kingi i wyróżnienie Macieja w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Tę książkę warto przeczytać"

2 marca 2016 roku w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyła się XIII edycja Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "Tę książkę warto przeczytać". Uczniowie wystąpili w czterech kategoriach: szkoły podstawowe(klasy I-III i IV-VI), gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Przedstawili prezentacje wybranych książek. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne wzięło udział ośmioro uczniów(wyłonionych w drodze szkolnych eliminacji) z czterech szkół średnich. Decyzją komisji Kinga Sobczak zdobyła I miejsce, a Maciej Żołądź otrzymał wyróżnienie. Uczniowie przekonali, że warto sięgać po interesujące książki i zachęcać innych do czytania. Kingę i Macieja do konkursu przygotowała pani Katarzyna Wróbel.