Podsumowanie I semestru

28 stycznia 2016 roku odbył się apel, na którym pani dyrektor Ewa Odolczyk dokonała podsumowania I semestru i wręczyła nagrody dla uczniów. W konkursie zorganizowanym przez p. dyrektor na najładniej udekorowaną salę z okazji Bożego Narodzenia, nagrody otrzymały klasa III Technikum Logistycznego(I miejsce) i klasa II Technikum Logistycznego(II miejsce). Poznaliśmy laureatów konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosji zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych. Znawcami Wielkiej Brytanii zostali Wioletta Skoczylas, Marcin Jeznach i Maciej Żołądź. Konkurs wiedzy o Rosji wygrała Marta Mechocka. W konkursie wiedzy o Niemczech I miejsce zajął Jakub Urbanek, II Robert Gałuszewski i Patrycja Ożarek, a III Szymon Majchrzak. Podziękowania skierowano do naszych wspaniałych sportowców. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia udanego zimowego wypoczynku. Przypomniała o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w czasie ferii zimowych. Wszyscy obecni otrzymali odblaski.