Kiermasz Bożonarodzeniowy 2015

W dniu 13 grudnia 2015 uczniowie Zespołu Szkół w Teresinie wraz z nauczycielami brali udział w kiermaszu bożonarodzeniowym w Hotelu Chopin w Sochaczewie. Kiermasz rozpoczął się występem szkolnego chóru. Chórzystki "Mikołajki" wprowadziły nas w nastrój świąteczny wykonując ulubione kolędy.
Podczas kiermaszu uczniowie i nauczyciele sprzedawali własnoręcznie wykonane upominki świąteczne: bombki, choinki, stroiki, szopki betlejemskie, pierniki, mufinki. Hitem okazały się renifery świerkowe z sankami.
Stoisko naszej szkoły cieszyło się dużym powodzeniem. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego.
W imieniu organizatorów chcemy serdecznie podziękować wszystkim symapatykom szkoły za dokonanie zakupu na naszym stoisku, Radzie Rodziców za wsparcie, uczniom i nauczycielom za przygotowanie dekoracji.
Wesołych Świąt