SZKOLNE ROMANSE!

Co by się stało, gdyby u nas w szkole zabrakło przerw? Na pewno nie mielibyśmy czasu na posiłek, czy odpoczynek. Ale jest ważniejsza sprawa.. Nasze szkolne skowroneczki nie miałyby czasu na spotkania. ?

Bardzo często jesteśmy świadkami kiedy to Panna X i Pan Y bardzo intensywnie okazują sobie uczucia. Jak wiadomo, nie wszystkim przypada to do gustu, a wręcz przeciwnie. Jesteśmy zniesmaczeni tym faktem. Zbyt intensywne okazywanie uczuć w szkole jest raczej nie wygodne dla większości z nas.

Poza tym jak wiadomo, szkoła to miejsce publiczne, a co za tym idzie przebywa to wiele innych osób. Wspominam tu nie tylko o uczniach, ale również o nauczycielach, jak również pracownikach szkoły.

Dlatego też w imieniu uczniów serdecznie prosimy o to, żebyście nieco panowali nad pociągiem i chemią do siebie ?

Pozdrawiamy serdecznie!

Strzałeczka, Kamsonik i Iwonka ;)