Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Uwaga! 10 stycznia 2016 roku po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce i na całym świecie zbierając pieniądze na sprzęt  medyczny dla polskich szpitali. W piątek 16.12. br. uruchomiona zostanie rejestracja sztabów  i imprez towarzyszących Finałowi i będzie to symboliczny początek przygotowań do zbiórki.
Dokumenty potwierdzające uczestnictwo  uczniów naszej szkoły w Akcji zostały dostarczone do Sztabu ZHP w Sochaczewie. To już trzynasty raz uczniowie kwestują na rzecz WOŚP: Alicja Balcerzak, Klaudia Olejnik, Beata Pluta, Marta Pluta, Agnieszka Woźniak z klasy II technikum logistycznego, Patrycja Ożarek z klasy IV technikum logistycznego.
Prosimy także o ofiarowanie dowolnych upominków, przedmiotów celem zlicytowania na aukcji WOŚP, która odbędzie się w szkole  zaraz po Finale. Podarunki przeznaczone  na aukcje można zostawić w  pokoju pedagoga lub w pokoju nauczycielskim. Uczniowie  wykonają własne gadżety na 22 Finał WOŚP.
W 2012 roku zebraliśmy 2217,09 PLN,  kwestowały wówczas uczennice z klasy III technikum agrobiznesu. Pozdrawiamy ! Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się zebrać jeszcze więcej ! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej !
  Zapraszam uczniów do  udziału w Akcji  na rzecz WOŚP.
                                                                                                      Pedagog - Aneta Podrażka