26 listopada b.r. odbyły się warsztaty psychologiczne dla klas czwartych.

W dniu 26 listopada 2015 roku uczniowie klas maturalnych  uczestniczyli w warsztatach psychologicznych na temat motywacji do nauki. Zajęcia były prowadzone przez dwoje studentów z Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W ciągu dwóch godzin lekcyjnych  maturzyści mieli  okazję poznać czynniki zachęcające nas do uczenia się i sposoby wyznaczania sobie życiowych celów. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, co z pewnością miało wpływ na zdobytą przez uczniów wiedzę i umiejętności.
                                                                                                                            Maciej Żołądź