Teresińskie Dni Retoryki

26 listopada b.r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Teresińskich Dniach Retoryki. Kinga Sobczak wystąpiła w kategorii "Przemówienie" zdobywając Srebrnego Cycerona. Laureatkę do wystąpienia przygotowała p. Anna Biernat. W kategorii "Poezja" wystąpiły: Kinga Sobczak, Natalia Pokorska, Patrycja Wielogórska, Wioletta Skoczylas, Natalia Trojańczyk i Agnieszka Woźniak. Dziewczęta pięknie deklamowały wiersze polskich poetów, niestety nie udało im się zdobyć nagród. Uczennice przygotowali nauczyciele języka polskiego- p. Anna Biernat i p. Arkadiusz Pietz. Kinga Sobczak będzie reprezentować naszą szkołę w Powiatowych Dniach Retoryki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.