Festiwal światła w Berlinie.

W dniu 10 października 2015 roku, uczniowie Zespołu Szkół w Teresinie byli uczestnikami wycieczki autokarowej na Festiwal Światła w Berlinie.  Cała grupa pod opieką p. Ewy Dzikowskiej oraz p. Agnieszki Kalinowskiej dotarła na miejsce po godzinie 16.00, gdzie mogła zobaczyć m.in. pomnik Holokaustu, Bramę Brandenburską, Reichstag, Czerwony ratusz oraz reprezentacyjne miejsca stolicy Niemiec takie jak Plac Paryski, czy Plac Poczdamski. Po zakończeniu oficjalnego zwiedzania miasta z przewodnikiem, można było obejrzeć specjalne iluminacje berlińskich budynków. W nocy z soboty na niedzielę uczniowie szczęśliwie opuścili Berlin i udali się do Polski.